NASZE USŁUGI DLA PRACODAWCÓW

Nasi klienci w większości są przedsiębiorstwami średniej wielkości, które korzystają z naszych usług do zwiększenia wydajności i/lub produkcji. W ramach naszych usług HR obok pracy tymczasowej oferujemy także celowe rekrutacje kandydatów na wolną posadę naszego klienta.

Agencja pracy Eurojob West od momentu swojego powstania działa tak, aby szybka i wysokojakościowa realizacja zapotrzebowania kadrowego naszych klientów przez aktywne starania naszych zgranych kanałów rekrutacyjnych w Polsce i za granicą wyrobiły nam możliwie najlepszą renomę.


 Praca tymchasowa Eurojob-West Sp z o.o.

PRACA TYMCZASOWA

Oferujemy niezawodnych pracowników, którzy wesprą Państwa przedsiębiorstwo dodatkową siłą roboczą. Pracownicy są dopasowywani do indywidualnego zapotrzebowania naszych klientów żeby zagwarantować ich pełną satysfakcję. Ponadto chętnie pomożemy w razie potrzeby z organizacją zakwaterowania, spraw urzędowych itp.

REKRUTACJA - HEADHUNTING Eurojob-West Sp z o.o.

REKRUTACJA – HEADHUNTING

Na wolne posady, na które klient własnymi staraniami nie dał rady znaleźć odpowiedniej osoby. oferujemy celową rekrutację odpowiednich na profil stanowiska kandydatów. Podstawą rekrutacji są nasze daleko sięgające kontakty i kanały rekrutacyjne w różnych branżach w Polsce i za granicą.

Consulting Eurojob-West Sp z o.o.

CONSULTING

Nasi klienci korzystają z naszego doświadczenia w branży, które nas uzdalnia do obszernych porad pod kątem Human Ressources. W razie potrzeby podjęcia ciężkich decyzji personalnych lub zaplanowania kadry chętnie pomożemy tak, aby zagwarantować nieograniczoną satysfakcję naszego klienta.

INNE USŁUGI HR Eurojob-West Sp z o.o.

INNE USŁUGI HR

Jesteśmy otwarci na indywidualne uzgodnienia oraz modele czasu pracy, żeby optymalnie móc zaspokoić potrzeby naszych klientów.

PROŚBA O KONTAKT

Jeżeli wzbudziliśmy zainteresowanie serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu z nami. Nasi pracownicy jak najszybciej przygotują niezobowiązującą ofertę dopasowaną do Państwa przedsiębiorstwa i jego potrzeb.